DUSZPASTERSKIE ODWIEDZINY RODZIN
PARAFII PW. ŚW. MARII MAGDALENY
Środa 27.11.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Barona 25-27 |
||
2. |
ul. Barona 18, ul. Barona 20 D, C, B, A |
||
3. |
ul. Barona 22 A, B, C |
||
4. |
ul. Barona 22 D, E, F, G, H |
||
Czwartek 28.11.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Barona 24 A, B, C |
||
2. |
ul. Bacha 14-6, ul. Barona 31-39 |
||
3. |
ul. Bacha 3/1-42 |
||
4. |
ul. Bacha 2, 1, ul. Brzechwy 3 |
||
Piątek 29.11.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
al. Bielska 32-28 |
||
2. |
ul. Bukowa 5-1, 2, ul. Budowlanych 10 |
||
3. |
ul. Bukowa 4-12 |
||
4. |
ul. Bukowa 23-25, 30-36 |
||
Sobota 30.11.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Bukowa 20-18, al. Bielska 26-24 |
||
2. |
al. Bielska 14 (od góry) |
||
3. |
al. Bielska 16 (od góry) |
||
4. |
al. Bielska 40-34 |
||
Niedziela 1.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. O. Bocheńskiego 29-23, 19 |
||
2. |
ul. O. Bocheńskiego 9-1 |
||
3. |
ul. O. Bocheńskiego 17-11 |
||
4. |
ul. O. Bocheńskiego 22-12 |
||
|
|||
Czwartek 5.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. O. Bocheńskiego 26-24 |
||
2. |
ul. Budowlanych 82-76 |
||
3. |
ul. Budowlanych 62-74 |
||
4. |
ul. Budowlanych 86-84, 88-92 |
||
Piątek 6.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Sienkiewicza 90-88 |
||
2. |
ul. Sienkiewicza 10, 12, 14 |
||
Sobota 7.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Biblioteczna 11, 13, ul. Budowlanych 18-16 |
||
2. |
ul. Biblioteczna 22-14 |
||
3. |
ul. Biblioteczna 23-15, 33 |
||
4. |
ul. Biblioteczna 27-31 |
||
Niedziela 8.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Biblioteczna 34, 32 |
||
2. |
ul. Biblioteczna 30-26 |
||
3. |
ul. Biblioteczna 24, ul. Batorego 18 |
||
|
|||
Środa 11.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Boh. Warszawy 8-10, 7-5 |
||
2. |
ul. Boh. Warszawy 12a, 16-12, 22 |
||
3. |
ul. Boh. Warszawy 20-18, 13, 17, 19 |
||
4. |
ul. Boh. Warszawy 37-21 (obie strony, oprócz 34) |
||
Czwartek 12.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Budowlanych 52-60 |
||
2. |
ul. Budowlanych 38-50 |
||
3. |
ul. Budowlanych 30-36 |
||
4. |
ul. Budowlanych 94-104 |
||
Piątek 13.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Budowlanych 22-28 |
||
2. |
ul. Budowlanych 23-17 |
||
3. |
ul. Starokościelna 10, 8, 6, 4 |
||
4. |
ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa, ul. Budowlanych 2-6, 9, 7, 5, 2B |
||
Sobota 14.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Baziowa 17-19, ul. Starokościelna 3-65 (nieparzyste) |
||
2. |
ul. Starokościelna 20-44 (parzyste), ul. Polna, ul. Starokościelna 42-56 (parzyste) |
||
3. |
ul. Braterska 9-1, ul. Kard. Hlonda 69-71 |
||
4. |
ul. Baziowa 22, 24, 26, 28, ul. Brzozy (od końca) |
||
Niedziela 15.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Starokościelna 18 (od góry) |
||
2. |
ul. Starokościelna 2 (od góry) |
||
3. |
ul. Baziowa 11, 9, 7, 5, 3, 1 |
||
4. |
ul. Biblioteczna 12-6, ul. Budowlanych 12 |
||
|
|||
Środa 18.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bukowa 16-14, 22 |
||
2. |
ul. Bukowa 21-7 |
||
3. |
ul. Bukowa 27-33, ul. Batorego 9-13 |
||
4. |
ul. Budowlanych 31-25 |
||
Czwartek 19.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bema 1-7 |
||
2. |
ul. Bema 9-15 |
||
3. |
ul. Bema 12-16, 17 |
||
4. |
ul. Bałuckiego 7-1 |
||
Piątek 20.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Kochanowskiego 16A-14, 1A-1E |
||
2. |
ul. Kochanowskiego 3A-3E |
||
3. |
al. Bielska 57, ul. Baziowa 13, 15, al. Bielska 47-29, ul. Edukacji 5-1 |
||
4. |
ul. Edukacji 2, 4 (od góry) |
||
|
|||
Piątek 27.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Ks. Damrota 49-83 (nieparzyste), 78, 85, 80, 87, 89, 95, 97, 98, 84, 86, 99 |
||
2. |
ul. Solna (od końca), ul. Wieczorka (od początku) |
||
3. |
ul. Nowokościelna 74-53A, ul. Ks. Damrota 58, ul. Nowokościelna 62, ul. Mikołowska 29, ul. Zakątek (od końca), ul. Nowokościelna 58-41 |
||
4. |
ul. Piwowarów 7-56 (obie strony) |
||
Sobota 28.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Norwida 45-72 (obie strony), ul. Mikołowska 64A-46, ul. Gołębia |
||
2. |
ul. Norwida 44-1 (obie strony) |
||
3. |
Pl. Wolności, ul. Nowokościelna 20-44 (obie strony), ul. Ks. Blachnickiego; ul. Nowokościelna 48, 50 |
||
4. |
ul. Braterska 2-12 |
||
Niedziela 29.12.2019 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Wschodnia (od końca) |
||
2. |
ul. Powstańców (od końca) |
||
3. |
ul. Mikołowska 30-38, ul. Fiołków, ul. Żurawia, ul. Sokola |
||
4. |
ul. Stroma, ul. Ks. Damrota 35-47 |
||
Poniedziałek 30.12.2019 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Sadowa (od początku), po drodze ul. Akacjowa, ul. Jaworowa (od początku) |
||
2. |
ul. Kasztanowa (od końca), ul. Katowicka 14 |
||
3. |
ul. Budowlanych 110-112, ul. Bpa Burschego 4-2 |
||
4. |
ul. Budowlanych 114, ul. Bpa Burschego 6-10 |
||
|
|||
Czwartek 2.01.2020 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Begonii 10, 5, ul. Budowlanych 35, ul. Begonii 6 (od dołu) |
||
2. |
ul. Budowlanych 37, 39, 41, 43, 45A, 45, 47, 49, 51, ul. Begonii 2-4 |
||
3. |
ul. Begonii 8 (od dołu) |
||
4. |
ul. Barona 24 D, E, F, G, H |
||
Piątek 3.01.2020 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Bacha 7, 5 (od dołu) |
||
2. |
ul. Bacha 4 (od góry), Pasaż Europejski 4-6 |
||
3. |
ul. Sienkiewicza 8C, 8B, 8A, ul. Rynek 14-11 |
||
4. |
ul. Rynek 1-7 (parzyste i nieparzyste) |
||
Sobota 4.01.2020 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Kościuszki (od targu, obie strony, oprócz 7, 8, 10, 20) |
||
2. |
ul. Sienkiewicza 43, ul. Kościuszki 7, 8, 10, 20, 22, po drodze ul. Sienkiewicza 9, ul. ks. Kapicy, ul. Karola Miarki |
||
3. |
ul. Sienkiewicza 1-37 (parzyste i nieparzyste, oprócz 9), po drodze ul. Sienkiewicza 54, 56, 50A, 50, 38 |
||
4. |
ul. Sienkiewicza 106b, 39-86 (parzyste i nieparzyste, oprócz 43) |
||
Niedziela 5.01.2020 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Batorego 4A, 4B, 6A, 8, 6B |
||
2. |
ul. Batorego 30-38 |
||
3. |
ul. Batorego 22-28 |
||
4. |
ul. Barona 16 |
||
|
|||
Wtorek 7.01.2020 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Batorego 43-55 |
||
2. |
ul. Batorego 33-41 |
||
3. |
ul. Batorego 59-79 |
||
4. |
ul. Batorego 64-74 |
||
Środa 8.01.2020 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Batorego 54-62 |
||
2. |
ul. Batorego 92-98 |
||
3. |
ul. Batorego 76-86 |
||
4. |
ul. Boczna 9-3 |
||
Czwartek 9.01.2020 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. Batorego 23-15 |
||
2. |
ul. Batorego 40-52 |
||
3. |
ul. Batorego 14-10, 7, 5, 3, 1 |
||
4. |
ul. Brzozowa 10A, 10, 8A, 4 |
||
Piątek 10.01.2020 |
godz. 16:00 |
||
1. |
ul. O. Bocheńskiego 7A, 2-8, ul. Batorego 27-25 |
||
2. |
ul. Brzozowa 8, 12, 14 |
||
3. |
ul. Brzozowa 14A, 16, 16A |
||
4. |
ul. Brzozowa 35-45, 24 |
||
Sobota 11.01.2020 |
godz. 14:00 |
||
1. |
ul. Kard. Hlonda 75-77, ul. Brzozowa 1-7 |
||
2. |
ul. Brzozowa 17-25, 22-18 |
||
3. |
ul. Brzozowa 27-33, ul. Beethovena 4, 2, 1 |
||
4. |
ul. Boh. Warszawy 34, ul. Brzozowa 15-9 |
||
|
|||
Niedziela 12.01.2020 |
godz. 14:00 |
||
Kolęda dodatkowa |
|||